Cieszymy się, gdy nasi Klienci rosną

Właśnie rozpoczął się kolejny etap ważnej inwestycji, którą realizuje z naszych Klientów – fabryka opon Bridgestone Poznań. Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc firmę w organizacji szczególnie ważnego wydarzenia, jakim była uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowych hal produkcyjnych. Odpowiadaliśmy również za komunikację z mediami.

W uroczystości udział wzięło wielu znamienitych gości, w tym Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak. – Bridgestone jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce. Cieszymy się, że firma chce inwestować w naszym mieście i że wciąż się rozwija. Dzięki rozbudowie hal produkcyjnych, Bridgestone będzie w stanie jeszcze mocniej przyczyniać się do pozytywnej sytuacji gospodarczej regionu – powiedział podczas wydarzenia Prezydent Jaśkowiak.

Wydarzenie zainteresowało również media – zarówno prasa lokalna, jak i branżowa opublikowała informacje na temat rozbudowy Bridgestone w Poznaniu i pozytywnego wpływu koncernu na rozwój gospodarczy oraz sytuację na rynku pracy w naszym województwie. Artykuły na ten temat ukazały się m.in. w Gazecie Wyborczej i Głosie Wielkopolskim, a także na portalach epoznan.pl, przegladoponiarski.pl oraz automotivesuppliers.pl.

Grupa Płodni.com