Nasi Klienci świecą… przykładem!

Wspieramy naszych Klientów w różnorodnych działaniach, w tym także akcjach CSR, w przypadku których dbamy też o ich nagłośnienie poprzez media relations.

Tak było i w przypadku akcji „Bądź bezpieczny na drodze”, którą realizujemy razem z naszym Klientem – Bridgestone Poznań. Dzięki niej mieszkańcy Poznania i okolicznych miejscowości będą bezpieczniejsi w ruchu drogowym. A wszystko to za sprawą specjalnego wysłannika tej fabryki – manekina testowego Jana, który tej jesieni wraz z pracownikami Bridgestone Poznań już po raz czwarty pojawił się na ulicach wielkopolskich miast i edukował pieszych i rowerzystów oraz rozdawał im odblaskowe opaski, dzięki którym będą widoczni na drogach.

My za to przyczyniliśmy się do tego, aby akcja była widoczna… w mediach J Zainteresowaliśmy tą inicjatywą lokalne serwisy informacyjne, prasę oraz radio. O czwartej edycji „Bądź bezpieczny na drodze” można było przeczytać w Głosie Wielkopolskim, Tygodniku Wągrowieckim oraz Głosie Powiatu Średzkiego, a także na takich portalach, jak naszemiasto.pl, epoznan.pl, moje-gniezno.pl, glospowiatusredzkiego.pl czy portlawrc.pl. O inicjatywie informowało też Wasze Radio FM.

Grupa Płodni.com