GP People

Zadanie: Zwiększenie i wzmocnienie obecności marki GP People w mediach ogólnopolskich i branżowych zajmujących się tematyką związaną z karierą, pracą i HR. Budowanie eksperckiego wizerunku związanych z firmą specjalistów.

Działania: Opracowanie strategii i koncepcji komunikacji PR, a następnie kompleksowa realizacja i koordynacja działań PR. Tworzenie we współpracy z ekspertami materiałów prasowych i komentarzy oraz ich regularna dystrybucja do mediów, opracowywanie analiz i raportów oraz pośredniczenie w kontaktach dziennikarzami.

Efekty: Prowadzone dla marki GP People działania PR zaowocowały licznymi publikacjami zarówno w mediach ogólnopolskich, jak i branżowych. Ekspertów reprezentujący firmę cytowały najbardziej opiniotwórcze redakcje w Polsce, w tym: Rzeczpospolita, Interia.pl, Dziennik Gazeta Prawna, Dziennik.pl, Gazeta.pl czy Puls Biznesu. Dyrektor zarządzający GP People został także zaproszony do stałej współpracy i tworzenia własnego bloga eksperckiego na portalu naTemat.pl, gdzie regularnie ukazują się jego komentarze i artykuły.

Grupa Płodni.com