Śnieżka – Dzień Mamy 2014

Zadanie: Zaprezentowanie produktów marki Śnieżka w innym świetle, pokazanie jej jako przyjaznej i otwartej na niestandardowe formy działań. Jednocześnie dotarcie z komunikatem do określonej grupy docelowej – kobiet w wieku 20+, młodych matek, które często podejmują ostateczną decyzję dotycząca remontu i doboru koloru farb czy konkretnego producenta.

Działania: Przygotowanie dedykowanych przesyłek na Dzień Matki skierowanych do popularnych blogerek parentingowych. Każda z nich dokładnie 26 maja otrzymała życzenia oraz duży bukiet świeżych kwiatów, do których w zależności od ich kolorów zostały dołączone wzorniki z barwami oraz odpowiadającymi im nazwami farb z oferty marki Śnieżka.

Efekt: 100% odzewu ze strony blogerek – wszystkie obdarowane adresatki opublikowały informacje o przesyłce w swoich kanałach social media. Zbudowanie pozytywnego sentymentu do marki u czytelników i odbiorców blogów. Ta szybka i niskokosztowa akcja była wstępem do nawiązania dłuższej współpracy z blogerkami oraz zaplanowania kolejnej serii dedykowanych przesyłek do szerokiego grona autorów blogów.

Grupa Płodni.com