Śnieżka – Sylwester 2014/2015

Zadanie: Stworzenie koncepcji wysyłki kreatywnej do blogerów, która będzie stanowić podziękowanie za współpracę z firmą Śnieżka w minionym roku, a jednocześnie wyróżni się spośród innych przesyłek otrzymywanych przez nich do różnych marek w okresie okołoświątecznym.

Działania: Każdy z blogerów otrzymał ogromne pudło wyładowane sylwestrowymi gadżetami: kolorowymi maskami, czapeczkami, koronami, serpentynami, trąbkami, słomkami, papierowymi chorągiewkami, girlandami oraz balonami i innymi dekoracjami. Zostały do nich przywiązane długie wstążki z bilecikami z nazwami kolorów z palety Śnieżka nawiązujące do barw poszczególnych rzeczy. Każda przesyłka zawierała również dużą kolorową kopertę z kartką z życzeniami od marki na Nowy Rok i podziękowaniem za dotychczasową współpracę. Wszystkie przesyłki dotarły do blogerów dokładnie w Sylwestra.

Efekty: Akcja spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony blogerów i dodatkowo wzmocniła zbudowane z nimi wcześniej w imieniu marki Śnieżka relacje. Swoimi przesyłkami w prowadzonych przez siebie kanałach social media pochwaliło się 80% adresatów. Blogerzy wymieniali swoje wrażenia nie tylko z fanami, ale i między sobą. Wielu z nich wykorzystało otrzymane gadżety i dekoracje do ozdobienia swoich domów na zabawy sylwestrowo-karnawałowe, a także prezentowała je na zdjęciach umieszczanych na fanpage’ach czy profilach na Instagramie przy innych okazjach w późniejszy czasie.

 

Grupa Płodni.com